10 січня 2025 року у Славутській міській ТГ відбулося засідання професійної спільноти вчителів природничої освітньої галузі, на якому було презентовано досвід та інноваційні підходи в роботі педагогів. У ході заходу Світлана Кмитюк, консультантки КУ «ЦПРПП» Славутської міської ради, проаналізувала результати НМТ- 2024 року, акцентуючи увагу на тенденціях та викликах, що постають перед вчителями природничих наук.
Також учителі поділились власними освітніми практиками:
• Левіна Інеса Миколаївна, учителька фізики Славутської гімназії №7, презентувала тему «Синергія наук в освіті: новий підхід до навчання», який зосереджує увагу на інтеграції різних дисциплін для досягнення більш ефективного навчального процесу.
• Романчук Наталія Володимирівна, учителька біології Славутської гімназії №3, поділилась досвідом використання елементів STEM-навчання в біології, як важливого чинника соціалізації учнів.
• Соколова Антоніна Павлівна, учителька хімії Славутського ліцею, розповіла про роль психологічної та соціальної підтримки на уроках хімії як невід’ємної складової успішного навчання.
• Тарасюк Ірина Ростиславівна, учителька фізики Славутської гімназії №6, акцентувала увагу на використанні коміксів для візуалізації фізичних явищ та законів через сучасні цифрові інструменти.
• експерименті як потужному інструменті для розвитку ключових компетентностей учнів.
• Янісевич Ірина Валеріївна, учителька біології та хімії Славутської гімназії №4, обговорила важливість природничо-наукової грамотності в контексті змістових ліній на уроках біології та хімії.
Захід сприяв активному обміну досвідом та ідеями серед учителів природничої освітньої галузі, даючи можливість глибше проаналізувати формування предметної компетентності у здобувачів освіти через практичні аспекти викладання природничих наук.