У рамках весняного тижневого інтенсиву «На одній хвилі разом» для педагогічної спільноти Славутської громади проведено цикл майстерок у форматі тренінгів, семінарів, майстер-класів. Участь у заходах взяли педагоги Славутських гімназій №1, №4, №5, №6, №7, «Успіх» та Варварівської гімназії. Інтенсив став майданчиком для професійного зростання, натхнення та обміну досвідом. У рамках заходу Олег Ставінський, консультант КУ «ЦПРПП», презентував вимоги до сучасного уроку НУШ, зосередивши увагу на його структурі, методиках викладання та формуванні цілей уроку відповідно до компетентнісного підходу. Антоніна Степанюк, консультант КУ «ЦПРПП», ознайомила учасників з особливостями вивчення педагогічної діяльності в межах інституційного аудиту відповідно до стандартів Державної служби якості освіти. Поділилася інструментами застосування інформаційних технологій у навчальному процесі, акцентуючи увагу на інтерактивності та сучасних освітніх сервісах, консультант КУ «ЦПРПП» Світлана Кмитюк. Алла Поліщук, директор КУ «ЦПРПП», проаналізувала особливості оцінювання у Новій українській школі. Валентина Мартинюк, директор КУ «ІРЦ», розповіла про організацію системної підтримки дітей з особливими освітніми потребами.
Формування індивідуальної траєкторії педагога в міжатестаційний період обговорювали разом із Аллою Поліщук, директором КУ «ЦПРПП», педагоги Славутської гімназії «Успіх» та Славутської гімназії №1.
Особливою подією стали тренінги «Таємниці емоцій: від табу до гармонії», які провела психолог КУ «ЦПРПП» Тетяна Нечипорук у Варварівській гімназії та Славутській гімназії №6. Учасники тренінгів мали змогу віднайти внутрішню гармонію, глибше зрозуміти свої емоції та навчитися будувати здорові міжособистісні стосунки.
Не менш важливими були тренінги Жанни Перуцької, консультанта КУ «ЦПРПП», у гімназіях 6, 7, «Успіх», присвячені побудові ефективної команди. Учасники розглянули стратегії командної взаємодії, розвитку лідерських якостей, навичок комунікації та розподілу ролей.
Інтенсив «На одній хвилі разом» ще раз підтвердив: сучасна освіта — це простір співпраці, постійного розвитку та підтримки одне одного.
